...

Sazinies ar MUMS

+371 27 100 350

24/7

piedāvājam aizvest Jūsu auto uz tehnisko apskati
Vai vēlaties iziet tehnisko apskati bez stresa un netērējot savu laiku? CarDiagnostic.lv piedāvā pakalpojumu “iziet tehnisko apskati Jūsu automašīnai” – uzticiet šo uzdevumu profesionāļiem! Pakalpojums tiek nodrošināts klientiem, kas uzturās Rīgā un Pierīgā, mēs aizbrauksim pakaļ Jūsu automašīnai, aizbrauksim ar to uz tuvāko tehniskās apskates staciju, kur veiks auto tehnisko apskati un pēc tam nogādāsim auto atpakaļ pie Jums.

NOGĀDĀSIM JŪSU AUTO TEHNISKĀS APSKATES STACIJĀ

Šis pakalpojums negarantē to, ka tehniskā apskates pārbaude tiks nokārtota. Gadījumos, ja automašīnai tiek konstotēti defekti, papildus varam nodrošināt remontu, lai tos novērstu.

PAKALPOJUMA CENA RĪGĀ 50 EIRO

PAKALPOJUMA CENA ĀRPUS RĪGAS ATKARĪGA NO VEICAMĀ ATTĀLUMA

Lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu spied uz pogas un sazinies ar mums, mēs labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar auto nogādāšanu tehniskās apskates stacijā.

MUMS IR SVARĪGS KLIENTU VIEDOKLIS

Satiksmes drošība ir neatņemama mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa, un atbildība par to sākas ar labi uzturētu automašīnu. Regulāra tehniskā apskate ir būtisks elements, kas palīdz identificēt potenciālās problēmas un novērst tās, pirms tās rada bīstamus apstākļus uz ceļa. Lai uzturētu savu auto labā tehniskā stāvoklī, ir svarīgi savlaicīgi veikt nepieciešamos remontdarbus un sekot līdzi automašīnas diagnostikas rādītājiem. Rūpes par auto ne tikai uzlabo tā veiktspēju, bet arī pagarina tā ekspluatācijas laiku, ietaupot remonta un apkopes izmaksas. Pareiza riepu spiediena uzturēšana, bremžu sistēmas pārbaude un motoreļļas nomaiņa ir daži no pamatnosacījumiem, kas palīdz uzlabot satiksmes drošību. Veicot regulāras pārbaudes, autovadītāji var būt pārliecināti, ka viņu transportlīdzeklis ir drošs ceļam un gatavs tehniskajai apskatei. Savukārt atbildīga braukšana un apzināta auto kopšana ir ieguldījums satiksmes drošībā, tādējādi aizsargājot ne tikai sevi, bet arī citus satiksmes dalībniekus. Tāpēc rūpējieties par savu auto, veiciet tehnisko apskati laikus un esiet pārliecināti, ka Jūsu transportlīdzeklis ir tehniski drošs un uzticams.

Copyright © 2024 CarDiagnostic.lv - Visas tiesības aizsargātas

Auto akumulatoru ekspress tests

Lai kādu rītu Tevi nesagaidītu nepatīkams pārsteigums piedāvājam veikt akumulatora ekspress testu. Noskaidrosi sava auto akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. Tests aizņem tikai dažas minūtes, bet Tev vairs nebūs jāuztraucas vai auto akumulators Tevi nepievils. Tev nekur nav jābrauc, piesaki testu un mēs aizbrauksim pie Jums un veiksim akumulatora pārbaudi, vajadzības gadījumā veiksim arī citu auto mezglu datordiagnostiku.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.