...

Sazinies ar MUMS

+371 27 100 350

24/7

Kontakti

Ja Tev rodas jautājumi par auto diagnostiku, ir kāda neskaidrība vai vēlies pieteikt kādu no pakalpojumiem, sazinies ar mums.

+371 27 100 350

Lizuma iela 7, Rīga

support@cardiagnostic.lv

rekvizīti

IK “Sky Motion”
40002182962

“Jāņi”, Sudrabkalns, Dunavas pag.,
Jēkabpils nov., LV-5216

Uzraksti mums

MUMS IR SVARĪGS KLIENTU VIEDOKLIS

CARDIAGNOSTIC.LV NODROŠINA PILNU AUTO DIAGNOSTIKAS PAKALPOJUMU KLĀSTU. CARDIAGNOSTIC.LV IR ĀTRĀKAIS VEIDS KĀ VEIKT AUTO DIAGNOSTIKU. MĒS NEMITĪGI STRĀDĀJAM, LAI UZLABOTU MŪSU SNIEGTO PAKALPOJUMU KVALITĀTI, ŠOBRĪD CARDIAGNOSTIC.LV SNIEDZ AUTO DIAGNOSTIKAS, KĻŪDU DZĒŠANAS, AUTO PIRMSPIRKŠANAS DIAGNOSTIKAS UN SERVISU ATJAUNOŠANAS PAKALPOJUMUS IZBRAUCOT PIE KLIENTIEM. KLIENTU ĒRTĪBAI STRĀDĀJAM BEZ BRĪVDIENĀM. PIEDĀVĀJAMA ARĪ DAŽĀDU IEKĀRTU NOMU, AR KO VARAT VEIKT AUTO DIAGNOSTIKU, AKUMULATORU PĀRBAUDI UN VIRSBŪVES PĀRBAUDI. AUTO DIAGNOSTIKAS NOMA IR ĒRTS VEIDS, KĀ NESTEIDZĪGI VEIKT SAVA AUTO DIAGNOSTIKU. ĀTRĀKĀ AUTO DIAGNOSTIKA RĪGĀ PAR DRAUDZĪGU UN SAPROTAMU CENU.

Copyright © 2024 CarDiagnostic.lv - Visas tiesības aizsargātas

Auto akumulatoru ekspress tests

Lai kādu rītu Tevi nesagaidītu nepatīkams pārsteigums piedāvājam veikt akumulatora ekspress testu. Noskaidrosi sava auto akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. Tests aizņem tikai dažas minūtes, bet Tev vairs nebūs jāuztraucas vai auto akumulators Tevi nepievils. Tev nekur nav jābrauc, piesaki testu un mēs aizbrauksim pie Jums un veiksim akumulatora pārbaudi, vajadzības gadījumā veiksim arī citu auto mezglu datordiagnostiku.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.