...

Sazinies ar MUMS

+371 27 100 350

24/7

pexels-julia-avamotive-8305278

AUTO PIRMS PIRKŠANAS PĀRBAUDE

Auto pirmspirkšanas diagnostika ir procesa, kurā tiek pārbaudīta automobiļa vēsture un tā tehniskais stāvoklis pirms tā pirkšanas. Pirmspirkšanas diagnostikas mērķis ir palīdzēt potenciālam pircējam labāk izprast automobiļa stāvokli un sniegt informāciju par iespējamām problēmām un remontdarbiem, kas varētu būt nepieciešami pēc pirkšanas.

Auto pirmspirkšanas diagnostikas procesā tiek veiktas vairākas dažādas pārbaudes, lai pārliecinātos par auto tehnisko un vizuālo stāvokli un vai visas auto sistēmas darbojas pareizi. Mērķis ir atrast un pircējam norādīt uz esošajām problēmām, un, protams, saprast arī  potenciālās problēmas nākotnē.

Auto pirmspirkšanas diagnostikas procesā tiek izmantota auto datordiagnostikas sistēma, krāsas biezuma mērītājs, akumulātora diagnostiks iekārtas un citas iekārtas. Pirmspirkšanas diagnostika var palīdzēt potenciālam pircējam izvērtēt automobiļa vērtību un izlemt, vai tas ir labā stāvoklī, lai to iegādātos. Tā var arī palīdzēt izvairīties no pirkuma, kurš varētu radīt lielākas izmaksas remontdarbu veikšanai nekā paša automobiļa cena.

Auto Vēstures Pārbaude

Auto Vēstures Pārbaude

-Iepriekšējās TA
-Reģistrācijas darbības
-Nobraukuma pārbaude
-CSN vēsture

Auto Virsbūves Pārbaude

Auto Virsbūves Pārbaude

-Vizuāla pārbaude
-Krāsas biezuma mērīšana
-Stikla elementu pārbaude
-Korozijas pārbaude

Datordiagnostika

Datordiagnostika

-Kļūdu nolasīšana
-Nobraukuma pārbaude
-Slēpto defektu pārbaude

Testa brauciens

Testa brauciens

-Vadāmības pārbaude
-Bremžu sistēmas pārbaude
-Pārnesumu kārbas un dzinēja darbības pārbaude

AUTO PIRMSPIRKŠANAS DIAGNOSTIKAS CENA NO 90 EIRO

PIRMSPIRKŠANAS DIAGNOSTIKU IESPĒJAMS PIETEIKT SAZINOTIES AR MUMS VAI AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU

PIRMSPIRKŠANAS DIAGNOSTIKU CENA RĪGAS ROBEŽĀS 90 EIRO, ĀRPUS RĪGAS TIEK PIEMĒROTS PAPILDUS TARIFS 0,40 EURO PAR KM. PIEMĒRAM, JELGAVĀ DIAGNOSTIKA IZMAKSĀ APTUVENI 130 EIRO, IZBRAUKUMA DIAGNOSTIKA TUKUMĀ IZMAKSĀTU APTUVENI 150 EIRO

MUMS IR SVARĪGS KLIENTU VIEDOKLIS

Matīss E.
Matīss E.
13:24 02 Sep 23
Ļoti labs pakalpojums! Atbrauca džeks un visu korekti pārbaudīja un noteica mašīnas tehnisko stāvokli,gan arī vizuālo! Paldies �
Kristjan L.
Kristjan L.
10:23 24 Jul 23
Super service 👍Came to do diagnostic yesterday evening 20:30 in Riga centre for my 2017 Audi A6 avant and got things sorted with ~15 minutes. Certainly recommending using CarDiagnostic.lv 👌
Mārtiņš V.
Mārtiņš V.
19:08 06 Jun 23
Zinošs cilvēks ar pieredzi, ātrs un kvalitatīvs serviss 👍
Ivo Z.
Ivo Z.
18:24 14 May 23
Nopirku mašīnu,atradu google cardiagnostic.lv ,nolēmu pazvanīt,jo iepatikās ka izbrauc pie klienta,sestdien vakarā pazvaniju,sarunājām uz svētdienu,atbrauca norunatajā laikā,visu izdarija,iepriecināja kadu miskasti esmu nopircis🥹(pirkt braucu viens,jo domaju ka visu zinu,un iegriezos rumbulā....,nebrauciet uz turieni)atskaites dabuju vakarā.Ja gribat kāds pirkt mašinu tuvakajā laikā ieteiktu šo firmu,lai vismaz pārbauda ko pērkat,ja liekas ka liela summa jamaksā par pakalpojumu,tad varat uzticeties tam kas Jums to mašinu pārdod.....
Rolands D.
Rolands D.
14:49 13 May 23
Lielisks servis. Piezvanīja visu paskaidroja-kas, kā, kapéc. Pats sarunāja ar pārdevéju laiku, aizbrauca izdarīja un péc dienas jau pilns auto vértéjums manā inboxā. Un pats galvenais, ka reāli uz klientu orientēt serviss.
Emīls O.
Emīls O.
21:22 10 May 23
Piezvaniju sarunāju visu, nepagāja pat 20minūtes kad jau bija klāt un viss notika, visu skaidri un gaiši izstāstija un izdarija.
Gunita L.
Gunita L.
17:06 17 Apr 23
PALDIES CarDiagnostic par reāli ātru un operatīvu palīdzības sniegšanu un par atrasto kļūdu izskaidrošanu!
Braukšana pie klienta ir vispār papildus PLUSSSSS!!!!!
Paldies.
Linda T.
Linda T.
07:28 10 Apr 23
Es biju ļoti apmierināta ar auto pirms pirkšanas diagnostikas pakalpojumu, ko piedāvāja CarDiagnostic.lv. Viņu pieredzējušie speciālisti sniedza man detalizētu atskatu par automašīnas stāvokli. Atskaite par auto ir viegli saprotama, pat tad ja neesi auto mehāniķis! Iesaku!
Dainis J.
Dainis J.
12:50 05 Apr 23
Profesionāla un ātra auto pirms pirkšanas diagnostika
Laura P.
Laura P.
07:10 08 Mar 23
Noteikti iesaku, ātrs un profesionāls darbs! Ļoti laba pieredze.
Ivars U.
Ivars U.
20:24 17 Feb 23
Ļoti atsaucīgi un pats galvenais operatīvi. Meistars jau nākamās dienas vakarā, pēc sarunas, atsūtīja detalizētu atskaiti par noskatīto auto ar komentāriem, attēliem u.c. informāciju. Kā arī atbildēja uz visiem jautājumiem. Izcils veids kā pārliecināties vai potenciālajām auto nav kādi slēpti defekti, lai pēc tam nav pārsteigumi. Cenas demokrātiskas. Noteikti iesaku pirms auto iegādes aprunāties ar šiem džekiem! 👍🏻
Ritvars Š.
Ritvars Š.
14:43 14 Feb 23
Baigi labā lieta tā CarDiagnostic , var noteikt mašīnai kļūdas kuras vajadzētu labot. Laba pieredze. Iesaku.
Marcis L.
Marcis L.
21:15 24 Jan 23
Vēlies pārbaudīt auto pirms pirkšanas tad šī kopānija Tev var palīdzēt. Detalizēta auto izpēte un pieredzējuši auto speciālisti. Pakalpojuma izmaksas arī sakarīgas un noteikti ietaupīsi, ja auto būs paslēpti defekti. Iesaku visiem kam nav pieredze ar mašīnu pirkšanu.
Mārtiņš P.
Mārtiņš P.
16:04 09 Oct 22
Lieliska pieredze! Laba sadarbība, ļoti atsaucīgs un zinošs meistars. Izdevās noteikti auto problēmu dažu minūšu laikā.
Zane L.
Zane L.
12:03 20 Sep 22
Iesaku! Laba, patīkama attieksme un ātri bez vilcināšanās tika atrasta un atrisināta problēma. 👍
Edgars S.
Edgars S.
09:50 20 Sep 22
Esmu izmantojis CarDiagnostic pakalpojumus vairākas reizes. Pēc sazināšanās ar meistaru izdevās atrisināt problēmu mazāk kā stundas laikā un man nebija nekur jābrauc. Meistars ļoti zinošs un ieteiks racionālu risinājumu jebkurā situācijā, pretēji lielajiem auto servisiem kuros parasti jāatstāj 4 ciparu skaitļi. Manā gadījumā palīdzīja atrisināt problēmu ar pilnu kvēpu filtru un iestrēgušu EGR vārstu.
Nauris A.
Nauris A.
12:28 28 Jul 22
Ātri un ērti! Viegla komunikācija un zinošs meistars.
Ainārs N.
Ainārs N.
10:12 29 Jun 22
Labākā auto diagnostika. Atbrauca 30min. laikā konstatēja problēmu, visu saprotami paskaidroja, pat pats nomainīja akulumātoru un auto ripo tālāk. Paldies, saved my day and money!!
Dāvis K.
Dāvis K.
11:56 01 May 22
Viss bija ātri un profesionāli. Atsaucīgs serviss, visu forši un saprotami paskaidro. Iesaku visiem 👌
Elīna M.
Elīna M.
22:16 16 Jan 22
Ja ir nepieciešama diagnostika, noteikti iesaku.
Atsaucīgs personāls, viegli sarunāt laiku, kad veikt diagnostiku un cena ļoti adekvāta!
Gita Z.
Gita Z.
22:03 15 Jan 22
Super atsaucīgs personāls!!!
js_loader

Cardiagnostic.lv ir uzņēmums, kas nodarbojas ar profesionālu auto diagnostiku izbraukumā, tostarp ar auto pirmspirkšanas diagnostiku. Mēs esam pieredzējuši speciālisti, kuri spēj veikt dažādas diagnostikas procedūras, lai noteiktu, vai ir kādas problēmas ar jūsu automašīnu. Mūsu komanda ir apmācīta, lai sniegtu jums precīzu un uzticamu informāciju par jūsu transportlīdzekļa stāvokli. Auto pirmspirkšanas diagnostika ir svarīga, ja jūs vēlaties iegādāties lietotu automašīnu, lai nodrošinātu, ka jūs iegūstat kvalitatīvu un drošu transportlīdzekli. Mēs varam veikt dažādas pārbaudes un diagnosticēšanas procedūras, lai novērtētu automašīnas stāvokli un uzzinātu vairāk par tās vēsturi un izmantošanas apstākļiem.

Copyright © 2023 CarDiagnostic.lv - Visas tiesības aizsargātas

Auto akumulatoru ekspress tests

Lai kādu rītu Tevi nesagaidītu nepatīkams pārsteigums piedāvājam veikt akumulatora ekspress testu. Noskaidrosi sava auto akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. Tests aizņem tikai dažas minūtes, bet Tev vairs nebūs jāuztraucas vai auto akumulators Tevi nepievils. Tev nekur nav jābrauc, piesaki testu un mēs aizbrauksim pie Jums un veiksim akumulatora pārbaudi, vajadzības gadījumā veiksim arī citu auto mezglu datordiagnostiku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.