...

Sazinies ar MUMS

+371 27 100 350

24/7

Biežāk uzdotie jautājumi

Auto diagnostika ir automašīnas problēmu identificēšana un novērtēšana, CarDiagnostic.lv piedāvā veikt datordiagnostiku Jūsu automašīnai.

Diagnosticējot varat noteikt problēmas ar dzinēju, pārnesumkārbu, bremžu sistēmu, kondicionieri un elektrosistēmu.

1. Panelī iedegas Check Engine lampiņa
2. Tu dzirdi dīvainus trokšņus auto darbībā
3. Ja braucot ar automašīnu pazūd jauda
4. Tu vēlies iegādāties lietotu automašīnu
5. Ikgadējā automašīnas pārbaude

Jā, cenšamies nodrošināt maksimāli draudzīgu servisu mūsu klientiem. Strādājam bez brīvdienām un nodrošinām individuālu pieeju katram klientam. Vajadzības gadījumā braucam veikt auto diagnostiku arī vakaros un nedēļas nogalēs.

Ir divi iespējamie scenāriji – pirmais paļauties uz veiksmi, otrais izmantot speciālistu palīdzību un veikt auto pirms pirkšanas diagnostiku. Mēs piedāvājam šādu pakapojumu – sīkāka informācija par pirms pirkšanas diagnostiku automašīnai šeit

Nē, gadījumos, ja auto mēraparātu panelī uzrāda kļūmi motora vai motora sistēmas vai emisijas kontroles aprīkojuma darbībā tehnisko apskati iziet nevar. Lai noskaidrotu problēmas cēloni, iesakam veikt auto diagnostiku pie CarDiagnostic.lv.

Jā, piedāvājam arī akumulatora ekspress testa pakalpojumu. Tas aizņem tikai dažas minūtes, bet ļauj noskaidrot akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. 

Jā, auto diagnostikas pakalpojumus sniedzam arī juridiskām personām. Juridiskām personām piedāvājam arī kļūt par mūsu korporatīvajiem klientiem un slēdzot sadarbības līgumu saņemt individuālu cenu piedāvājumu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem atkarībā no Jūsu autoparka lieluma.

Pērkot lietotu automašīnu ir ieteicams veikt auto diagnostiku pirms pirkuma. Tādā veidā Jūs ieekonomēsiet  laiku un finasiālos līdzekļus, jo nepirksiet “kaķi maisā”! Mūsu speciālisti aizbrauks un veiks auto datordiagnostiku, lai sniegtu Jums maksimāli vairāk informācijas par automašīnas reālo stāvokli.

Nepieciešamības gadījumā varam pie klienta doties arī ārpus Rīgas. Šādā gadījumā auto diagnostikas cena tiek noteikta individuāli, atkarībā no klienta atrašānās vietas. Gadījumos kad nepieciešams veikt auto diagnostiku ārpus Rīgas jāveic priekšapmaksa par pakalpojumu.

Jā, CarDiagnostic.lv speciālisti piedāvā arī veikt auto pirmspirkšanas diagnostiku. Šajā pakapojumā ietilpst auto datordiagnostika, virsbūves pārbaude ar krāsas biezuma mērītāju, akumulātora tests, kā arī auto vēstures pārbaude dažādās datu bāzēs. Auto pirms pirkšanas pārbaudi arī veicam izbraukumos pie auto pārdevēja.

Jā, automāšīnām kas reģistrētas sākot ar 2012. gada 1. janvāri, tehniskajā apkatē veic auto diagnostiku izmantojot OBD pieslēgvietu. Šajā diagnostikā, galvenokārt, pārbauda vai nav kļūdu kas ietekmē dzinēja darbību, emisiju kontroles sistēmas, kā arī drošības aprīkojumu – ABS, ESP un drošības spilvenus.

Auto iedarbināšana ar vadiem ir metode, ar kuru var iedarbināt automašīnu, ja tās akumulators ir izlādējies. CarDiagnostic.lv piedāvā šādu pakalpojumu, ierasties pie Jums un veikt auto iedarbināšanu, ja akumulātors ir izlādējies.

Jā, CarDiagnostic.lv piedāvā veikt Volvo vadības paneļa valodas pārprogrammēšanu. Šis process aizņem aptuveni stundu. Sīkāka informācija par šo pakalpojumu sadaļā Volvo valodas maiņa.

TPMS jeb Riepu Spiediena Monitorēšanas Sistēma ir automobiļu drošības funkcija, kas uzrauga riepu spiedienu un informē vadītāju par samazinātu riepu spiedienu. Šī sistēma var būt divu veidu – tiešā (izmantojot riepu spiediena devējus) un netiešā (riepu spiediena izmaiņas tiek noteiktas izmantojot ABS devēju).

Jā, CarDiagnostic.lv piedāvā veikt riepu spiediena sensoru programmēšanu un klonēšanu. Respektīvi, ja  nedarbojas kāds no Jūsu auto spiediena sensoriem, varam sagatavot saderīgu sensoru priekš Jūsu auto. 

No 2014. gada 1. novembra visiem jauniem vieglajiem automobiļiem (M1 un N1 kategorijas transportlīdzekļiem) Eiropas Savienībā ir jābūt aprīkotiem ar TPMS. Šī prasība tika ieviesta kā daļa no plašākiem drošības pasākumiem, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību.

MUMS IR SVARĪGS KLIENTU VIEDOKLIS

Matīss E.
Matīss E.
13:24 02 Sep 23
Ļoti labs pakalpojums! Atbrauca džeks un visu korekti pārbaudīja un noteica mašīnas tehnisko stāvokli,gan arī vizuālo! Paldies �
Kristjan L.
Kristjan L.
10:23 24 Jul 23
Super service 👍Came to do diagnostic yesterday evening 20:30 in Riga centre for my 2017 Audi A6 avant and got things sorted with ~15 minutes. Certainly recommending using CarDiagnostic.lv 👌
Mārtiņš V.
Mārtiņš V.
19:08 06 Jun 23
Zinošs cilvēks ar pieredzi, ātrs un kvalitatīvs serviss 👍
Ivo Z.
Ivo Z.
18:24 14 May 23
Nopirku mašīnu,atradu google cardiagnostic.lv ,nolēmu pazvanīt,jo iepatikās ka izbrauc pie klienta,sestdien vakarā pazvaniju,sarunājām uz svētdienu,atbrauca norunatajā laikā,visu izdarija,iepriecināja kadu miskasti esmu nopircis🥹(pirkt braucu viens,jo domaju ka visu zinu,un iegriezos rumbulā....,nebrauciet uz turieni)atskaites dabuju vakarā.Ja gribat kāds pirkt mašinu tuvakajā laikā ieteiktu šo firmu,lai vismaz pārbauda ko pērkat,ja liekas ka liela summa jamaksā par pakalpojumu,tad varat uzticeties tam kas Jums to mašinu pārdod.....
Rolands D.
Rolands D.
14:49 13 May 23
Lielisks servis. Piezvanīja visu paskaidroja-kas, kā, kapéc. Pats sarunāja ar pārdevéju laiku, aizbrauca izdarīja un péc dienas jau pilns auto vértéjums manā inboxā. Un pats galvenais, ka reāli uz klientu orientēt serviss.
Emīls O.
Emīls O.
21:22 10 May 23
Piezvaniju sarunāju visu, nepagāja pat 20minūtes kad jau bija klāt un viss notika, visu skaidri un gaiši izstāstija un izdarija.
Gunita L.
Gunita L.
17:06 17 Apr 23
PALDIES CarDiagnostic par reāli ātru un operatīvu palīdzības sniegšanu un par atrasto kļūdu izskaidrošanu!
Braukšana pie klienta ir vispār papildus PLUSSSSS!!!!!
Paldies.
Linda T.
Linda T.
07:28 10 Apr 23
Es biju ļoti apmierināta ar auto pirms pirkšanas diagnostikas pakalpojumu, ko piedāvāja CarDiagnostic.lv. Viņu pieredzējušie speciālisti sniedza man detalizētu atskatu par automašīnas stāvokli. Atskaite par auto ir viegli saprotama, pat tad ja neesi auto mehāniķis! Iesaku!
Dainis J.
Dainis J.
12:50 05 Apr 23
Profesionāla un ātra auto pirms pirkšanas diagnostika
Laura P.
Laura P.
07:10 08 Mar 23
Noteikti iesaku, ātrs un profesionāls darbs! Ļoti laba pieredze.
Ivars U.
Ivars U.
20:24 17 Feb 23
Ļoti atsaucīgi un pats galvenais operatīvi. Meistars jau nākamās dienas vakarā, pēc sarunas, atsūtīja detalizētu atskaiti par noskatīto auto ar komentāriem, attēliem u.c. informāciju. Kā arī atbildēja uz visiem jautājumiem. Izcils veids kā pārliecināties vai potenciālajām auto nav kādi slēpti defekti, lai pēc tam nav pārsteigumi. Cenas demokrātiskas. Noteikti iesaku pirms auto iegādes aprunāties ar šiem džekiem! 👍🏻
Ritvars Š.
Ritvars Š.
14:43 14 Feb 23
Baigi labā lieta tā CarDiagnostic , var noteikt mašīnai kļūdas kuras vajadzētu labot. Laba pieredze. Iesaku.
Marcis L.
Marcis L.
21:15 24 Jan 23
Vēlies pārbaudīt auto pirms pirkšanas tad šī kopānija Tev var palīdzēt. Detalizēta auto izpēte un pieredzējuši auto speciālisti. Pakalpojuma izmaksas arī sakarīgas un noteikti ietaupīsi, ja auto būs paslēpti defekti. Iesaku visiem kam nav pieredze ar mašīnu pirkšanu.
Mārtiņš P.
Mārtiņš P.
16:04 09 Oct 22
Lieliska pieredze! Laba sadarbība, ļoti atsaucīgs un zinošs meistars. Izdevās noteikti auto problēmu dažu minūšu laikā.
Zane L.
Zane L.
12:03 20 Sep 22
Iesaku! Laba, patīkama attieksme un ātri bez vilcināšanās tika atrasta un atrisināta problēma. 👍
Edgars S.
Edgars S.
09:50 20 Sep 22
Esmu izmantojis CarDiagnostic pakalpojumus vairākas reizes. Pēc sazināšanās ar meistaru izdevās atrisināt problēmu mazāk kā stundas laikā un man nebija nekur jābrauc. Meistars ļoti zinošs un ieteiks racionālu risinājumu jebkurā situācijā, pretēji lielajiem auto servisiem kuros parasti jāatstāj 4 ciparu skaitļi. Manā gadījumā palīdzīja atrisināt problēmu ar pilnu kvēpu filtru un iestrēgušu EGR vārstu.
Nauris A.
Nauris A.
12:28 28 Jul 22
Ātri un ērti! Viegla komunikācija un zinošs meistars.
Ainārs N.
Ainārs N.
10:12 29 Jun 22
Labākā auto diagnostika. Atbrauca 30min. laikā konstatēja problēmu, visu saprotami paskaidroja, pat pats nomainīja akulumātoru un auto ripo tālāk. Paldies, saved my day and money!!
Dāvis K.
Dāvis K.
11:56 01 May 22
Viss bija ātri un profesionāli. Atsaucīgs serviss, visu forši un saprotami paskaidro. Iesaku visiem 👌
Elīna M.
Elīna M.
22:16 16 Jan 22
Ja ir nepieciešama diagnostika, noteikti iesaku.
Atsaucīgs personāls, viegli sarunāt laiku, kad veikt diagnostiku un cena ļoti adekvāta!
Gita Z.
Gita Z.
22:03 15 Jan 22
Super atsaucīgs personāls!!!
js_loader

Cardiagnostic.lv ir jūsu uzticamais partneris automašīnu diagnostikā, tāpēc neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas mēs varam jums un jūsu transportlīdzeklim palīdzēt.
CARDIAGNOSTIC.LV IR VIENS NO VADOŠAJIEM AUTO DIAGNOSTIKAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM, KAS NEMITĪGI STRĀDĀ PIE TĀ, LAI UZLABOTU KLIENTU APKALPOŠANAS SERVISU. CARDIAGNOSTIC.LV SNIEDZ AUTO DIAGNOSTIKAS, KĻŪDU DZĒŠANAS UN SERVISU ATJAUNOŠANAS PAKALPOJUMUS IZBRAUCOT PIE KLIENTIEM. PIEDĀVĀJAM SADARBĪBU KORPORATĪVAJIEM KLIENTIEM, KAM SVARĪGI VEIKT AUTO DIAGNOSTIKU MAKSIMĀLI ĀTRI. KLIENTU ĒRTĪBAI STRĀDĀJAM BEZ BRĪVDIENĀM. LAI UZLABOTU JŪSU PIEREDZI PIEDĀVĀJAM IZNOMĀT AUTO DIAGNOSTIKAS IEKĀRTAS PIE MUMS. AUTO DIAGNOSTIKAS NOMA IR ĒRTS VEIDS, KĀ NESTEIDZĪGI VEIKT SAVA AUTO DIAGNOSTIKU. CARDIAGNOSTIC.LV IR LABĀKAIS SADARBĪBAS PARTNERIS. PREMIUM AUTO DIAGNOSTIKA PAR DRAUDZĪGU UN SAPROTAMU CENU.

Copyright © 2023 CarDiagnostic.lv - Visas tiesības aizsargātas

Auto akumulatoru ekspress tests

Lai kādu rītu Tevi nesagaidītu nepatīkams pārsteigums piedāvājam veikt akumulatora ekspress testu. Noskaidrosi sava auto akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. Tests aizņem tikai dažas minūtes, bet Tev vairs nebūs jāuztraucas vai auto akumulators Tevi nepievils. Tev nekur nav jābrauc, piesaki testu un mēs aizbrauksim pie Jums un veiksim akumulatora pārbaudi, vajadzības gadījumā veiksim arī citu auto mezglu datordiagnostiku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.