...

Sazinies ar MUMS

+371 27 100 350

24/7

auto akumulatora pārbaude

Akumulators ir viens no svarīgākajiem komponentiem automašīnā, un tā darbības traucējumi var radīt dažādas problēmas, tostarp grūtības ar auto iedarbināšanu, elektronisko sistēmu darbības traucējumi un citiem mehāniskiem un elektroniskiem bojājumiem.

Auto akumulatora diagnostika palīdz noteikt, vai akumulatorā ir pietiekami daudz elektrības, lai tas nodrošinātu automašīnas darbību. Tā arī palīdz noteikt, vai akumulatorā ir kādas citas problēmas, piemēram, bojājumi vai nolietojums, kas varētu radīt darbības traucējumus.

AKUMULATORA DIAGNOSTIKA RĪGĀ SĀKOT NO 10 EIRO

Nepieciešamības gadījumā CarDiagnostic.lv speciālisti palīdzēs veikt arī akumulātora nomaiņu un jaunā akumulātora pieprogrammēšanu Jūsu automašīnai.

AUTO IEDARBINĀŠANA AR VADIEM

Ja esat nonākuši situācijā,  kad Jūsu automašīnas akumulators ir izlādējies un nevarat to iedarbināt, CarDiagnostic.lv Jums var palīdzēt. Auto iedarbināšana ar vadiem ir metode, ar kuru var iedarbināt automašīnu, ja tās akumulators ir izlādējies. Šai darbībai tiek izmantots speciāla iekārta, ko angliski sauc par Booster un vairumā gadījumu tas neaizņem daudz laika. Šis pakalpojums pieejams tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē.

Jāņem vērā, ja automašīnai ir vēl citi defekti, piemērām, problēmas ar degvielas padevi, tad iedarbināšana ar vadiem var nebūt efektīva. Tādā gadījumā var būt nepieciešams veikt auto diagnostiku un remontu.

MUMS IR SVARĪGS KLIENTU VIEDOKLIS

CARDIAGNOSTIC.LV IZDEVĪGA UN ĒRTA AUTOMAŠĪNU IZBRAUKUMA DIAGNOSTIKA UN KĻŪDU DZĒŠANA RĪGĀ.
CARDIAGNOSTIC.LV IR VIENS NO VADOŠAJIEM AUTO DIAGNOSTIKAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM, KAS NEMITĪGI STRĀDĀ PIE TĀ, LAI UZLABOTU KLIENTU APKALPOŠANAS SERVISU. CARDIAGNOSTIC.LV SNIEDZ AUTO DIAGNOSTIKAS, KĻŪDU DZĒŠANAS UN SERVISU ATJAUNOŠANAS PAKALPOJUMUS IZBRAUCOT PIE KLIENTIEM. PIEDĀVĀJAM SADARBĪBU KORPORATĪVAJIEM KLIENTIEM, KAM SVARĪGI VEIKT AUTO DIAGNOSTIKU MAKSIMĀLI ĀTRI. KLIENTU ĒRTĪBAI STRĀDĀJAM BEZ BRĪVDIENĀM. LAI UZLABOTU JŪSU PIEREDZI PIEDĀVĀJAM IZNOMĀT AUTO DIAGNOSTIKAS IEKĀRTAS PIE MUMS. AUTO DIAGNOSTIKAS NOMA IR ĒRTS VEIDS, KĀ NESTEIDZĪGI VEIKT SAVA AUTO DIAGNOSTIKU. CARDIAGNOSTIC.LV IR LABĀKAIS SADARBĪBAS PARTNERIS. PREMIUM AUTO DIAGNOSTIKA PAR DRAUDZĪGU UN SAPROTAMU CENU.

Copyright © 2024 CarDiagnostic.lv - Visas tiesības aizsargātas

Auto akumulatoru ekspress tests

Lai kādu rītu Tevi nesagaidītu nepatīkams pārsteigums piedāvājam veikt akumulatora ekspress testu. Noskaidrosi sava auto akumulatora uzlādes līmeni un akumulatora “veselības stāvokli”. Tests aizņem tikai dažas minūtes, bet Tev vairs nebūs jāuztraucas vai auto akumulators Tevi nepievils. Tev nekur nav jābrauc, piesaki testu un mēs aizbrauksim pie Jums un veiksim akumulatora pārbaudi, vajadzības gadījumā veiksim arī citu auto mezglu datordiagnostiku.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.